Login: Hasło:  

Postanowienia ogólne

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z usług świadczonych przez firmę Coompel z siedzibą w Warszawie, ul Grzybowska 37a/9,
00-855 Warszawa, NIP : 8442138449, REGON: 141726839.

Usługa, świadczona na stronie www.serwis-naprawa.com  dotyczy serwisowania i naprawy urządzeń w tym laptopów, konsol go gier, aparatów fotograficznych i tabletów. Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych osób i firm.

  1. Sprzęt można przynieść osobiście lub wysłać. Pracujemy w godzinach 9:00-17:00  pn-pt.
  2. Jeżeli nie masz możliwości dostarczenia sprzętu osobiście, możesz skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce "Nowe zlecenie".
  3. Zanim wypełnisz formularz upewnij się że nie posiadasz ważnej gwarancji.  Może się okazać, że Twój laptop jest jeszcze na gwarancji i możesz go oddać do autoryzowanego serwisu.
  4. Wszystkie koszty związane z wysyłką urządzenia ponosi właściciel sprzętu.
  5. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania w trakcie korzystania z naszej strony, możesz w każdym momencie do nas zadzwonić wysłać maila lub zapytać bezpośrednio konsultanta za pomocą narzędzia  Chat on-line.
  6. Serwis zastrzega sobie prawo odmowy naprawy urządzenia w przypadku ważnych przyczyn ekonomicznych lub logistycznych.
  7. Naprawy dokonujemy w ciągu 24h od dostarczenia sprzętu do naszego serwisu. Poinformujemy Ciebie jeżeli naprawa się przedłuży.
  8. W czasie korzystania z serwisów należących do Coompel możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.
  9. Grupa Coompel nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników swoich serwisów. Dokładne informacje znajdują się w regulaminie Polityka Prywatności..